BİOENERJİ EĞİTİM KURSU

Profesyonel bioenerji seanslarında 10 yıldır süren başarılı çalışmalarımız sonucunda binlerce kişinin memnuniyetini duyduğu İnternational Special Metaphysics Academy bünyesinde Metafizik-Parapsikoloji-Metafelsefe ile bioenerji seasları uygulamaya vermeye devam ediyor. Sizde Profesyonel Bioenerji seansları  için Bizlerle irtibat kurup, Bioenerji seanslarına birebir katılmak için randevu alabilir ya da bioenerji eğitimlerine katılabilirsiniz. Bioenerji seanslarımız 1 saat veya 8 seans, sekiz hafta  programlarla verilmektedir.Bioenerjinin Alternatif ve Tamamlayıcı tıp öğeleriyle uzaktan ve yakından bir ilişkisi yoktur.Bioenerji bütünüyle bir yaşam felsefesi olarak vardı ve var olmaya da devam edecektir.

Bioenerji eğitim ve seanslarına sizde katılmak istiyorsanız. Aşağıdaki numaralardan randevu alabilirsiniz.

İnsan Vücuduna Enerji veren Ruhtan çıkan Enerji renk varyasyonlarına Aura denir. Aura /çakra temizliği kişinin yaşam gücü enerjisinin akmasını sağlamanın başka bir yoludur. Bu bir çeşit durugörü şifasıdır. Çakralar ya da bedendeki enerji merkezleri bazı durumlarda kişinin yaşam gücü enerjisinin dengesini kaybedebildiği ortak merkezlerdir. 

 

Sağlıklı bir bedende auranın her katmanı parlak renkli, canlı, enerji dolu ve akışkandır. Kişinin enerjisi dengesizleştiğinde, durağanlaştığında ya da bloke olduğunda kişinin aurası soluk, yıpranmış ya da çukurlu bir görünüm alabilir. Sağlıklı bir bedende çakralar parlak, canlı ve enerji dolu olmalıdır, yuvarlak bir görünümde olmalı ve saat yönünde dönmelidir. Sarsıldığımızda çakralar çatlak, deforme ya da birbiri ile uyumsuz şekilde görülebilir. Eğer auranın bir katmanında, ya da çakralardan birinde bir dengesizlik varsa işlenen bilgiye doğrudan bir etkisi olabilir.  

Bir enerji seansı boyunca bioenerjist doğrudan auraya ve çakralara bakar. Bioenerjist auradaki yırtıkları ve sökükleri dikerek aurayı tekrar akışkan hale getirebilir. Buna ek olarak, deforme olmuş çakralara yeniden şekil verilmeli ve çatlaklar doldurulmalıdır. Çakraları ve aurayı temizlerken bioenerjist gördüğü enerji türünü de tarif edebilir. Bu enerji bir renk, bir his ya da bir resim olarak görünebilir. Bu bilgiyi elde ederek bu enerjiyi serbest bırakacak ve hayatlarında pozitif değişiklikler yapmalarına izin verecek bilinçli bir anlayışa ulaşabilirler. Bu çeşit bir bioenerji seansı boyunca sağlıkla ilgili diğer spesifik konuların yanı sıra bioenerjist kas ve iskelet sistemi sağlığına, organlara, bezlere ve vücuttaki toksinlerin düzeyine bakar. Bioenerjist ayrıca duygusal konulara, yaşam modeline, geçmiş hayattan kalma fiziksel incinmelere de bakabilir.  

Bir şifa seansı boyunca bioenerjist yapabileceği pek çok şey vardır. Bunlara aura, çakralar, organlar ve bezlerden enerjiyi temizlemek dâhildir.

BİOENERJİ SEANSLARININ YARARLARI:

1.Kişilerin Enerji merkezleri kanallar temizlenmekte  
2.Kişilerin Enerji merkezleri aktif hale getirilmekte. 
3.Kişilerin Enerji Merkezlerinin Biçimleri düzelmekte. 
4.Kişilerin Tüm Çakra sistemi dengelenmekte. 
5.Kişilerin Enerji blokajlar giderilmekte. 
6.Kişilerin bedeni enerjik hale getirilmekte.
7.Kişilerin bedensel ruhsal rahatsızlıklar giderilmekte
8.Kişilerin Sağlığı Gelişmekte. 
9.Kişilerin neşesi artmakta.
10.Kişilerin iç denge Gelişmekte. 
11.Kişilerin farkındalık algılama Gelişmekte
12.Kişilerin kendini bilme artmakta. 
13.Kişilerin bilinci arınmakta. 
14.Kişilerin beynin genelde uyuşuk bölgelerinde harekete geçmekte.
15.Kişilerin beyni daha aktif olmakta. 
16.Kişilerin zihni keskinleşmekte. 
17.Kişilerin gizli potansiyelleri Ortaya çıkmakta.
18.Kişilerin dışarıdan gelen negatif etkenler temizlemekte.
19.Sakatlanmış kişilerin iyileşme süreçlerini hızlanmakta.
20.Kişilerin bilinmeyen Hastalıklar vücuttan atılmakta.
21.Kişilerin, yaşam İlişkileri Daha çok başarılı olmakta.
22.Kişiler uzaklaşmakta öfke kontrolü yapılabilmekte.
23.Kişilerin ruhsal Gelişimi hızlanmakta.
24.Kişilerin Performansı yükselmekte motivasyonları artmakta.
25.Kişilerin cinsel Sorunları azalmakta.
26.Kişilerin kendine Olan özgüveni artmakta.
27.Kişilerin, yaşama Olan inançları bağlılıkları artmakta.
28.Kişilerin kendi aralarındaki huzur güven Ortamı oluşmakta.
29.Kişilerin kendisini yenilemesi değiştirmesi desteklenmekte.
30.Kişilerin ruhsal sorunlu kişilerin auralarını temizlemekte.
31.Kişilerin zekâ seviyesini AQ seviyesini yükseltmekte.
32.Kişilerin ayaklarında ödem oluşan veya şişkinlikleri eritmekte.
33.Kişilerin, kendilerine Yaşama Olan inancı çoğalmakta.

 

Vücudundaki 7 ana ve 3 ara Çakra bölgelerinin Herhangi Birinin kapanması sonucunda O Bölgeye Evrenden gelen Enerjinin girmemesi sonucunda rahatsızlıklar oluşur.

Prana: Çin felsefesine göre evrensel Enerjinin insan vücudundaki kanallarına verilen isimdir.

Şakra-Çakra-Prana: Uzak doğu tıbbında evrensel Enerjinin insan vücudundaki kanallarına verilen isimdir.

Lliastre: Bioenerji de insandan insana telepati Yoluyla Uzaktan Enerji nakline denir.

Biotelepati: Uzaktan bioenerji gönderme şekli olup, Telepati eğitimi almayan kişiler gönderemez. Telepati duyu dışı yoluyla enerji gönderme şeklidir. Alıcı-verici-frekans-modül-imajinasyon ve sembol altı geniyle uzay geometrisinin orjin sayısı 0 olmakla beraber 41 seri uzaktan seri telkin yoluyla yapılır.

 
Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy Good Guy bad Guy